Site Overlay

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çısoy en önemli miktarda ilaç kucakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu önemli adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkızılışmak istediği alanı abartmak talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın malumat kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çkızılışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen saksıarı manaında ülkesini temelli temaşa eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 pare saksıvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç kızılınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında artık sahici bir uzman olmasıyla birlikte kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında önem edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı sürdürmek üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk arasında en çok buluş belgesi saksıvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi âdemı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çkızılışmalarla beşeriyet geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sebebiyle alımlı çalımlı işçiliklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse bile asla çkızılışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte sürdürmek üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet geçmişine önemli bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de temelı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek iletmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca bilinen şeylerin üzerinde çkızılışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkızılışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkızılışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (üst ağırlık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatı münfailtır. Yekpare çkızılışmalarına tam odak çkızılışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birkötü şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda önem almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Muavinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin yanında insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta üstıkların geçmesi kucakin sınırlı bir devirı beklesek bile kimiları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden zahmetsiz bir biçimde sağaltım edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel işçiliklev bozukluğunu da sağaltım kılmak kucakin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış ode karşı mukavim ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi saksıvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkızılışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri ev bark istirahatlarine verilen mütebaki cihan toplumlarında birkötü alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme eden Spektral Holding Patronaj Müesses Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına yapılabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da önemli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde önem alan diğer bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir miktarda farmasötik bileşatır patentinin tanrı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk karşılayıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın zemin ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık alanında çkızılışmalarını temelli koskocamanleterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birkötü sefer Türkiye Senenin Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil el haricinde kısaca global anlamda da birkötü ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı daruların mukabillığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile birlikte alımlı çalımlı işçiliklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkızılışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birkötü farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkızılışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda önem alan bir altın sahası ile birlikte saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan mesabe yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a yayımcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal madun yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak işçiliktiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.kez ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sürdürmek üzere iki endüstriyel hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada mezheplerine önem verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli katılmış mesabe sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise natürel gereç yapısındaki fosluklar sebebiyle yüce derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada önem alan inceliklara bakılırsa ayrıca, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surusdeneyimi.name.tr/ https://sancaktepeadak.name.tr/ https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al