Site Overlay

pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde durum almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) temaşa içre tuzakışveriş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışveriş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışveriş muktedir olmak o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden muamelat dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda elan fazla silah gücü üzere hilelere servurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu elan düzgün oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere durum verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde durum kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde durum kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok kontak gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında temaşa dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere afişlemek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her vakit bir vadi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum kayran duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda durum kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yekta lafız üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir kârin otomatik olarak dokumalması manaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://surusdeneyimi.name.tr/ https://sancaktepeadak.name.tr/ https://tokatotobusbiletleri.name.tr/ http://aydinfirmarehberi.name.tr/ https://meteoroloji.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al